Klimatyzatory inwerterowe BLUE – szkolenie

21/03/2024

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Dystrybutorów, opracowaliśmy formułę „szkoleń na zamówienie w terenie”, podczas których w dogodnym dla naszych Partnerów handlowych terminie i miejscu, prezentujemy zaproszonym, współpracującym Instalatorom możliwość zapoznania się z korzyściami jakie przynosi zastosowanie oferowanych przez nas urządzeń.

Szkolenie produktowe u Klienta

21 marca 2024 spotkanie w takiej formie odbyło się w Rzeszowie i tym razem dotyczyło klimatyzatorów mono i multisplit BLUE. Grupa zaproszonych Instalatorów, w pobliżu miejsca swojej pracy mogła fizycznie oglądnąć klimatyzatory inwerterowe BLUE, zapoznać się z ich możliwościami technicznymi, oferowanymi udogodnieniami oraz zastosowaną technologią produkcji. Spotkanie pozwoliło na osobistą ocenę przez uczestników jakości wykonania produktów czy sprawdzenia poziomu emitowanego dźwięku podczas pracy. Dawało także możliwość bezpośredniego zadawania pytań na temat klimatyzatorów i skorzystania z konsultacji technicznych oraz pomocy w doborze właściwego urządzenia.

Zobacz z bliska i poznaj możliwości klimatyzatorów inwerterowych BLUE

Wszystkich zainteresowanych taką możliwością spotkania w temacie klimatyzatorów, ale również innych urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Klimatyzatory inwerterowe BLUE – szkolenie

Pokrewne artykuły: