Systemy wentylacyjne

Sprawnie działająca wentylacja, ma jedno podstawowe zadanie, którym jest wymiana powietrza pomiędzy pomieszczeniem, a środowiskiem zewnętrznym. System wentylacji odpowiada za cyrkulację powietrza, inaczej mówiąc sprawia, że do pomieszczenia dociera świeże powietrze z zewnątrz, które zastępuje to zanieczyszczone i zużyte. Wydajny system wentylacji jest ważnym elementem zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w przypadku hal produkcyjnych.

Części i akcesoria do systemów wentylacyjnych

W naszej ofercie znajdziesz części i akcesoria niezbędne do sprawnego działania systemów wentylacyjnych. Szczególnie uwadze polecamy szeroki asortyment wentylatorów, a w nim: wentylatory osiowe i energooszczędne wentylatory promieniowe i osiowe, tradycyjne silniki wentylatorów marki Airvent i Refworld oraz nowoczesne energooszczędne jedno- i dwuprędkościowe silniki wentylatorów.

Skorzystaj z cen specjalnych na akcesoria do systemów wentylacyjnych

Przedsiębiorstwa związane z branżą chłodniczą, klimatyzacyjną i/lub wentylacyjną oraz Serwisantów i Monterów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainteresowanych naszą ofertą, zachęcamy do założenia konta B2B, które daje możliwość korzystania z rabatów i ofert specjalnych oferowanych w naszym sklepie internetowym. Już dziś dołącz do nas i korzystaj z rabatów dla profesjonalistów.