Systemy chłodnicze

Obszar zastosowania pojedynczych urządzeń jak, i całych systemów chłodniczych jest obecnie bardzo szeroki. Różnorodność instalacji chłodniczych jest ogromna, jednak łączy je jeden cel, którym jest obniżenie temperatury określonego środowiska czy przestrzeni, jak na przykład hala produkcyjna czy kontener chłodniczy niezbędny do transportu żywności. Systemy chłodzenia wykorzystywane są między innymi do produkcji, transportu, przechowywania artykułów spożywczych czy produktów farmaceutycznych.

Serwis urządzeń chłodniczych

W przypadku wielu przedsiębiorstw, poprawnie działająca instalacja chłodnicza jest niezbędnym elementem, który umożliwia świadczenie usług oferowanych przez dany podmiot. Zachowanie warunków chłodniczych jest szczególnie ważne w takich obszarach działalności jak produkcja i przechowywanie żywności wraz z możliwością transportu chłodniczego. Optymalizacja temperatury otoczenia wykorzystywana jest również przez takie branże jak farmaceutyczna czy chemiczna. W każdym z tych przypadków, niezmiernie ważne jest, aby warunki chłodnicze były stabilne, a instalacja działała wydajnie i niezawodnie. Aby liczyć na bezawaryjne działanie systemu chłodniczego należy pamiętać o jego systematycznej konserwacji i pracach serwisowych.

Wysokiej jakości komponenty chłodnicze

Niezależnie od tego czy do czynienia mamy z systemem chłodniczym w sklepie, gastronomii czy laboratorium ważne jest, aby stosowane elementy i części do instalacji chłodniczej były sprawdzone i niezawodne. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór komponentów chłodniczych, które możesz zamówić w łatwy i bezpieczny sposób za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Szeroki asortyment części do systemów chłodniczych

Oferta sklepu blueref.pl to bogaty wybór części i elementów niezbędnych do wykonania lub naprawy przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych. Wśród najchętniej zamawianych pozycji można znaleźć średnio- i niskotemperaturowe sprężarki hermetyczne marki Comptek, charakteryzujące się wysoką wydajnością i o doskonałych własnościach termodynamicznych. Doceniane przez Klientów produkty ciśnieniowe, a wśród nich filtry odwadniacze, od najbardziej popularnych modeli jak BLR/DML-163 czy BLR/DML-032, przez skutecznie absorbujące szkodliwe kwasy filtry odwadniacze specjalnego zastosowania z 70% aktywowanego tlenku gliny, po składane filtry odwadniacze z wymiennymi wkładami H48; przeznaczone do wychwytywania oleju separatory oleju serii BLR/A-W oraz zbiorniki oleju o objętościach od 6 do 12l.

W nasze ofercie znajdziesz również niezbędne zawory chłodnicze, w tym zawory zwrotne przelotowe proste i kątowe o różnych rozmiarach przyłącza; wzierniki cieczy służące do monitorowania stanu czynnika chłodniczego w instalacji; zawory elektromagnetyczne z cewką dostarczane w całości lub jako oddzielne elementy.

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą wentylatorów, które stanowią jedną z ważniejszych i liczniejszych grup produktowych. Dobrze znane i doceniane na polskim rynku silniki wentylatorów Airvent wraz z wentylatorami tej samej marki; zapewniające niezawodną i cichą pracę silniki wentylatora Refworld, czy nowoczesne elektroniczne komutowane silniki wentylatorów serii ECM, czyli energooszczędne silniki marki Weiguang zasilające wentylatory promieniowe typu YGF.

Odbierz rabat na części do systemów chłodniczych

Jeśli zawodowo jesteś związany z branżą chłodniczą, klimatyzacyjną i/lub wentylacyjną, prowadzisz serwis lub jesteś instalatorem systemów chłodniczych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ramach współpracy B2B. Aby otrzymać rabat i możliwość zakupów w cenach specjalnych wystarczy założyć konto firmowe na blueref.pl. Już dziś dołącz do nas i korzystaj z możliwości jakie daje konto partnerskie.