O firmie Blue Refrigeration

Blue Refrigeration to podmiot, która działa na polskim rynku od 2016 roku, jednak osoby stojące za powstaniem firmy związane są z branżą chłodniczą i klimatyzacyjną od blisko 30 lat. Nasza działalność oparta jest na dystrybucji wysokiej jakości komponentów niezbędnych do wykonania naprawy i serwisowania przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Naszą ofertę kierujemy do producentów urządzeń chłodniczych, firm zajmujących się projektowaniem i montażem instalacji chłodniczych, jak również do osób zawodowo związanych z branżą takich jak Instalatorzy i Serwisanci systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i/lub wentylacyjnych. Z myślą o potrzebach naszych Partnerów powstała platforma zakupowa umożliwiająca szybką realizację zamówień na niezbędne części i akcesoria do urządzeń chłodniczych.

Oferta handlowa Blue Refrigeration

W naszej ofercie znajdują się części i akcesoria dedykowane dla branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, pochodzące od polskich i zagranicznych producentów.

Do najpopularniejszych kategorii należą:

- produkty ciśnieniowe, w tym szeroki wybór filtrów odwadniaczy, separatory cieczy z wymiennikiem, separatory oleju (znane też jako odolejacze hermetyczne), filtry oleju, składane filtry odwadniacze z wymiennymi wkładami H48, zbiorniki cieczy czy zbiorniki oleju

- wentylatory i silniki wentylatorów, w tym tradycyjne silniki marki Airvent, nowoczesne energooszczędne komutowane silniki wentylatorów, tradycyjne i energooszczędne wentylatory osiowe wyposażone w technologię NFC, umożliwiającą zdalne programowanie prędkości, jak również wentylatory promieniowe

- zawory chłodnicze, niezbędne w wielu systemach zawory kulowe z zaworkami Schradera, elektrozawory wraz z cewkami, zawory typu ROTOLOCK, wzierniki czy zawory zwrotne

- sprężarki hermetyczne, wysokowydajne nisko- i średniotemperaturowe sprężarki firmy Comptek

Wyżej wymienione pozycje, to tylko wybrane elementy oferty handlowej dostępnej w naszym sklepie internetowym. Portfolio produktów oferowanych przez naszą firmę jest systematycznie poszerzane i uzupełniane w oparciu o potrzeby zgłaszane przez naszych Partnerów handlowych oraz na podstawie obserwacji zapotrzebowań pojawiających się na rynku systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. W miarę możliwości, realizujemy również zamówienia indywidualne na nietypowe komponenty do systemów przemysłowych. Z chęcią odpowiemy na każde przesłane zapytanie produktowe.

Współpraca z hurtownią chłodniczą

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Odbiorców. W pracy szczególnie cenimy sobie długofalowe i partnerskie relacje z klientami. Dlatego jeśli zawodowo jesteś związany z branżą chłodnicza, klimatyzacyjna i/lub wentylacyjną, prowadzisz serwis lub jesteś instalatorem systemów chłodniczych zachęcamy do założenia konta B2B w naszym sklepie internetowym, dzięki któremu otrzymasz dostęp do rabatów i ofert specjalnych.