Hurtownia chłodnicza Blue Refrigeration

Witamy na stronie firmy Blue Refrigeration, polskiej hurtowni chłodniczej oferującej części do systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dystrybutor części chłodniczych

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem części chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W naszej hurtowni chłodniczej znajdziesz komponenty niezbędne do realizacji napraw i serwisowania przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz wysokiej jakości części dla branży HVAC pochodzące od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów.

Jeśli szukasz godnego zaufania partnera handlowego, który zapewni nie tylko bogaty wybór części chłodniczych, ale również zagwarantuje atrakcyjne warunki handlowe oraz fachowe doradztwo techniczne z zakresu doboru części i rozwiązań dla branży HVAC zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Oferta naszej hurtowni chłodniczej została przygotowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania firm takich jak producenci urządzeń chłodniczych oraz firm odpowiedzialnych za projekt, montaż czy serwis instalacji chłodniczych. Dlatego jeśli jesteś zawodowo związany z branżą HVAC, prowadzisz serwis chłodniczy lub jesteś instalatorem systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Internetowa hurtownia chłodnicza

Wszystkim obecnych i przyszłych Klientów zachęcamy również do skorzystania z możliwości jakie daje uruchomiony przez nas sklep internetowy z częściami chłodniczymi blueref.pl. Platforma zakupowa online to wygodny i szybki sposób na zapoznanie się z aktualną ofertą naszej hurtowni chłodniczej. Znajdziesz tam dokładny opis każdego produktu wraz z pełną specyfikacją techniczną, zdjęciem oraz informacją o dostępności i cenie.

Firmy związane z branżą HVAC, które chciałyby uzyskać preferencyjne warunki zakupów na części chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne w postaci dodatkowych rabatów i dostępu do cen specjalnych w sklepie internetowych, zachęcamy do założenia konta B2B. Rejestrując konto Partnerskie otrzymasz między innymi atrakcyjny system rabatów na części chłodnicze, spersonalizowane oferty handlowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy czy uproszczony proces składania zamówień na części i akcesoria chłodnicze dostępne w ofercie.

Produkty oferowane w sklepie chłodniczym online

W ofercie sklepu internetowego znajdziesz większość produktów dostępnych w naszej ofercie handlowej. Są to między innymi produkty ciśnieniowe, a wśród nich filtry odwadniacze, filtry oleju czy zbiorniki czynnika chłodniczego. Znajdziesz tu również szeroki wybór wentylatorów przemysłowych wraz z silnikami do wentylatorów, zawory chłodnicze czy sprężarki hermetyczne.

Co ważne, gama produktów oferowanych przez sklep chłodniczy blueref.pl jest systematycznie poszerzana i uzupełniana w oparciu o potrzeby zgłaszane przez naszych Klientów oraz na podstawie obserwacji zapotrzebowania pojawiającego się na rynku. Dlatego jeżeli nie znajdziesz interesującej Cię części w ofercie naszej hurtowni chłodniczej, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który ustali czy będziemy w stanie zrealizować Twoje zamówienie indywidualne.