Sprawdź, jak zredukować koszty budowy i serwisu systemów HVAC!

01/01/2023

W 2023 roku zapraszamy projektantów, producentów oraz serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, stosowanych w przemyśle i handlu do uczestnictwa w cyklu spotkań i prezentacji, podczas których przybliżymy możliwości obniżenia kosztów budowy systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz redukcji wydatków związanych z ich eksploatacją i serwisem, poprzez zastosowanie rozwiązań oferowanych przez firmę Blue Refrigeration Sp. z o. o.

Trendy w branży HVAC w 2023 roku

Rynek HVAC cały czas ewoluuje. Pojawiają się nowe wyzwania ekologiczne, drożeją nośniki energii. Wywołuje to konieczność poprawy efektywności energetycznej i redukcji kosztów pracy systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, m.in.: poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań w nowo powstających systemach oraz modernizacji instalacji już funkcjonujących. Na nowo kształtują się również oczekiwania i potrzeby Klientów.

Porozmawiajmy, jak obniżyć koszty serwisu systemów HVAC

W odpowiedzi na te zmiany, zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, które może być początkiem owocnej i długofalowej współpracy. W jego trakcie nasz doradca techniczny przedstawi propozycję redukcji kosztów działania instalacji, poprzez stosowanie nowoczesnych rozwiązań w oparciu o produkty dostępne w naszej ofercie. Takie osobiste spotkania to również doskonała okazja do zapoznania się „na żywo” z naszymi produktami oraz do dyskusji z naszymi ekspertami i doradcami technicznymi, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące branży HVAC.

Umów się na spotkanie

Dlatego, jeśli prowadzisz serwis, jesteś producentem lub instalatorem systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i/lub wentylacyjnych, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w Twojej okolicy, w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pokrewne artykuły: