Klimatyzator wielozadaniowy do domu i mieszkania

Odczuwasz zmęczenie z powodu letnich upałów i chcesz cieszyć się komfortem chłodzenia w swoim mieszkaniu lub domu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, czyli niezwodny i wydajny klimatyzator marki Blue serii Pure i Moon.

Blue Moon i Blue Pure to nowoczesne klimatyzatory inwerterowe mono-spli o mocy od 2,5 kW do 8,25 kW do chłodzenia oraz ogrzewania domów i mieszkań. Są to urządzenia zapewniające komfort termiczny przez cały rok, a ich estetyczny wygląd doskonale wpasuje się w wnętrza Twojego mieszkania.

Klimatyzator inwerterowy

Klimatyzatory inwerterowe, takie jak Blue Moon i Blue Pure to nowoczesne rozwiązanie oparte na pracy sprężarki i układu elektronicznego (inwertera) sterującego wydajnością urządzenia. Technologia ta gwarantuje szybkie schłodzenie lub ogrzanie pomieszczenia. Dodatkowo proponowane przez nas klimatyzatory serii Pure i Moon wyposażone zostały w funkcję Turbo, która umożliwia osiągnięcie pożądanej temperatury powietrza w rekordowo krótkim czasie. Co warto również podkreślić, oprócz lepszej wydajności klimatyzatory inwerterowe marki Blue charakteryzują się też niższym zużyciem energii oraz lepszą stabilnością i niezawodnością, niż klimatyzatory tradycyjne.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania

Warto pamiętać, że poza ochładzaniem wnętrza do temperatur pozwalających na relaks latem, klimatyzatory Blue Moon oraz Blue Pure dają możliwość ogrzania pomieszczenia zimą czy jesienią, kiedy to w domu pożądamy wyższych temperatur niż na zewnątrz. Dodatkowo funkcja redukcji zimnego powiewu sprawia, że w trybie grzania, zanim temperatura osiągnie żądaną wysokość, wentylator ogranicza powiew do minimum oraz ustawia żaluzje w taką stronę, aby uniknąć kierowania nieprzyjemnego powietrza na użytkownika.

Zdrowa klimatyzacja do domu i mieszkania

Czy klimatyzacja może pomóc zadbać o nasze zdrowie? W przypadku urządzeń Blue Moon i Pure zdecydowanie tak. Jest to możliwe dzięki wielu funkcją, które zostały zastosowane na naszych klimatyzatorach. Zaczynając od filtrów nowej generacji, które charakteryzuje wysoka gęstość, i które skutecznie zatrzymują cząstki kurzu i inne alergeny. Poprzez program Mildew Proof, którego uruchomienie sprawia, że jednostka zostaje osuszona po jej wyłączeniu, dzięki czemu w klimatyzatorze nie dochodzi do zalegania wilgoci, która mogłaby przyczynić się do rozwoju niebezpiecznych dla człowieka grzybów. Aż po funkcję samooczyszczania klimatyzatora dostępną w każdym modelu klimatyzatorów Blue.

Komfort termiczny w dzień i w nocy

Klimatyzatory Blue serii Moon i Pure zostały zaprojektowane tak, aby obsługa urządzenia była prosta i intuicyjna, a funkcjonalność zapewniała każdemu użytkownikowi możliwie jak wyższy komfort zarówno w dzień jak i w nocy. O zdrowy i spokojny sen pomoże zadbać tryb spania, w czasie którego klimatyzator zmniejsza odczuwalny powiew powietrza oraz przyciemnia ekran. Jednocześnie zmniejszony jest hałas pracy. Z kolei funkcja przepływu 3D, czyli połączenie nawiewu w kierunku poziomym i pionowym sprawi, że rozprowadzenie temperatury będzie równomierne.